KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14842082
*
nr 1484 2082
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, -52, Interiör. Olja på duk, 43x39 cm, yttermått inklusive ram: 61x56 cm
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 29 augusti 2022
kl 19:18:54
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
26/8 13:33:26
1
300 kr
29/8 16:17:27
2
Vinnande bud
29/8 19:11:57
1
400 kr
29/8 19:11:57
2
450 kr (Budbetjänt)
29/8 19:13:54
1
500 kr
29/8 19:13:54
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
29 aug
Retro
På Tema Retro har vi samlat konst och design från 50/60-talet av Achille & Pier Castiglioni, Hertha Bengtson, Yngve Ekström, Pierre Forsell, Erik Höglund, Arne Jacobsen, Wilhelm Kåge, Lisa Larson, St ...
Läs mer om Retro
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: interiör olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
9233 Oljemålning
+ häfte, Lars Grandin (1942-2010), Sverige. "Bro"...//
Auktionen avslutas
imorgon
27 maj kl 18:17
-
9267 Oljemålning
+ häfte, Lars Grandin (1942-2010), Sverige. "Byggn..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
27 maj kl 20:12
-
9189 Oljemålning
Albert Krüger (1885-1965), Sverige. "Viks fiskeläg..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
27 maj kl 19:06
-
9161 Oljemålning
Alexander Langlet (1870-1953), Sverige. Karoliner...//
Aktuellt bud: 4.600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
27 maj kl 20:37
-
9063 Oljemålning
Arne Tegelman (1907-1981), Sverige. Signerad, sege..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
27 maj kl 20:43
-
1020 Oljemålning
Ã…se Christian Danell (f. 1944), Sverige. Nakenstud..//
Auktionen avslutas
imorgon
27 maj kl 20:41
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
Läs mer om Retro
nr 1484 2082
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, -52, Interiör. Olja på duk, 43x39 cm, yttermått inklusive ram: 61x56 cm
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 29 augusti 2022 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
26/8 13:33:26 | 1 | 300 kr |
29/8 16:17:27 | 2 | Vinnande bud |
29/8 19:11:57 | 1 | 400 kr |
29/8 19:11:57 | 2 | 450 kr (Budbetjänt) |
29/8 19:13:54 | 1 | 500 kr |
29/8 19:13:54 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
29 aug
Retro
PÃ¥ Tema Retro har vi samlat konst och design frÃ¥n 50/60-talet av Achille & Pier Castiglioni, Hertha Bengtson, Yngve Ekström, Pierre Forsell, Erik Höglund, Arne Jacobsen, Wilhelm KÃ¥ge, Lisa Larson, St ...Läs mer om Retro
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: interiör olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
9233 Oljemålning
+ häfte, Lars Grandin (1942-2010), Sverige. "Bro"...//
Auktionen avslutas
imorgon
27 maj kl 18:17 -
9267 Oljemålning
+ häfte, Lars Grandin (1942-2010), Sverige. "Byggn..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
27 maj kl 20:12 -
9189 Oljemålning
Albert Krüger (1885-1965), Sverige. "Viks fiskeläg..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
27 maj kl 19:06
-
9161 Oljemålning
Alexander Langlet (1870-1953), Sverige. Karoliner...//
Aktuellt bud: 4.600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
27 maj kl 20:37 -
9063 Oljemålning
Arne Tegelman (1907-1981), Sverige. Signerad, sege..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
27 maj kl 20:43 -
1020 Oljemålning
Ã…se Christian Danell (f. 1944), Sverige. Nakenstud..//
Auktionen avslutas
imorgon
27 maj kl 20:41